Příslušenství

parapety

Vnitřní parapety jsou dnes běžným doplňkem každého interiéru, kde plní jak estetickou tak i praktickou funkci. Svým vzhledem a barevnými možnostmi ovlivňují celkový design interiéru. Venkovní parapety jsou nedílnou součástí okna plynule navazujícího na fasádu. Primárně slouží k zabezpečení odvodu srážkové vody mimo fasádu. Zajišťují tedy jak praktickou, tak estetickou funkci.

vice informací

stíníci technika

Žaluzie z hliníku představují moderní životní styl. Dokonalý způsob provedení a možnost výběru z pestré barevné škály lamel zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie. Barvy jsou život a výrazně ovlivňují naše pocity a nálady. Barevné variace hliníkových žaluzií se tak stávají nositeli prostorové harmonie a dotváří pohodovou atmosféru každého interiéru.

více informací

sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí.

více informací

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci?

poptávka ZDARMA